Five Links From The Past Week #2

Kolejny tydzień za nami, tak więc czas na kolejne 5 linków, które przypadły mi do gustu na tyle, by Wam je przedstawić. Mam nadzieję, że poprzednie Was zaciekawiły? Zaczynamy!

 

1. http://joemonster.org/art/29149/11_powodow_dla_ktorych_warto_przygarnac_psa_ze_schroniska

Bardzo lubię zwierzaki, dlatego gdy Mąż mi podesłał ten link, od razu wiedziałam, że musi się on pojawić w tym zestawieniu. O tym, że warto brać zwierzaki ze schroniska potwierdzi każdy, kto już raz tak zrobił. Dlatego roześlijcie ten link do wszystkich Waszych znajomych, którzy wahają się, czy kupić pieska z rodowodem, czy wziąć go ze schroniska.

2. http://www.spidersweb.pl/2014/09/u2-songs-of-innocence.html

Wielu jabłkowych geeków czekało zniecierpliwionych na oficjalną prezentację nowego iPhona. Szczerze powiem, że dla mnie iPhone 5 czy iPhone 6 to żadna różnica (pewnie właśnie się naraziłam u Męża). Natomiast w tym całym jabłkowym zamieszaniu, bardzo fajną niespodzianką okazało się, wypuszczenie nowej płyty U2, którą za darmo każdy posiadacz iTunes’a może sobie ściągnąć. Jako fanka U2 jest cała w skowronkach 🙂

3. http://www.mypinkplum.pl/2014/06/23-kreatywne-winietki-na-sto.html

Mimo, iż od mojego ślubu minęło już ponad rok (wiem, wiem, czas tak szybko leci), nadal wielką przyjemność sprawia mi przeglądanie pomysłów i nowinek ślubnych. Gdy natknęłam się na posta dotyczącego winietek, zaskoczyła mnie ilość fantastycznych pomysłów! Czemu sama wcześniej na nie nie wpadłam? Przyszłym Pannom Młodym gorąco polecam powyższy link.

4. http://www.dekoratoramator.pl/2013/05/podoga-na-balkonie.html

Tego lata nasz balkon spełniał funkcję składzika/piwnicy/gruzowiska, dlatego nie za wiele mogłam z nim zrobić. Na przyszłą wiosnę już mam plany jak ozdobię/przerobię nasz balkon, aby stał się bardziej przytulny i funkcjonalny. Taka podłoga będzie pierwszym krokiem!

5. http://www.popularnie.pl/zwierzaki-przed-i-po/

Fajne zestawienie dla miłośników czteronogów!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s