Links From The Past Week #3

Post z ciekawymi linkami z poprzedniego tygodnia publikuję z małym poślizgiem, już tłumaczę dlaczego. Zamysł był taki, że będę publikować 5 naprawdę ciekawych, wartych Waszej uwagi linków co tydzień. Zadanie okazało się zbyt ambitne, gdyż przy natłoku pracy zawodowej i dodatkowych aktywności, nie mam czasu na specjalne wyszukiwanie naprawdę interesujących linków. Myślałam o tym, żeby wrzucić w tym tygodniu jakiś mniej ciekawy link, tylko po to by dobić do liczby 5. Doszłam do wniosku, że mija się to z celem, gdyż zależy mi by ta seria postów, była dla Was bardzo ciekawa i wyczekiwana, a nie nudna, przytłaczająca. Zdecydowałam zmienić tytuł wpisu, lecz sens pozostawić bez zmian. Co tydzień postaram się wrzucić najciekawsze linki z poprzedniego tygodnia. Czy będzie ich 5 czy 3 będzie zależało od tego, na co ciekawego natknę się w internecie w danym tygodniu. Tym razem zapraszam do 4 linków z poprzedniego tygodnia.

http://www.panos.co.uk/stories/2-13-1584-2078/Kacper-Kowalski/Rising-above-China/#

Dzięki mojej bliskiej koleżance trafiłam kiedyś na wystawę Kacpra Kowalskiego i zachwyciły mnie jego zdjęcia. Gdy w zeszłym tygodniu natrafiłam na linka do jego najnowszych dzieł, wiedziałam, że to jest coś czym chcę się z Wami podzielić.

 http://www.lifebuzz.com/social-issue-ads/

Tak powinny wyglądać kampanie społeczne! Powinny być szokujące i wzbudzać w nas ogromne emocje.

http://stylecaster.com/travel-tips-book-flights-packing/

Myślałam, że pakowanie w małą walizkę, czy mały plecaczek mam opanowane do perfekcji. Jednak jest kilka punktów na tej liście, które mnie zaskoczyły. Wykorzystam na pewno przy najbliższej podróży.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/0,129662,16665358.html

Czy Wy też macie tak z Przyjaciółmi, że możecie oglądać tę samą serię po raz dziesiąty i ciągle śmiać się do rozpuku? Ja tak, dlatego z przyjemnością sprawdziłam się w quizie. Mój wynik 13 dobrych odpowiedzi. A Wam jak poszło?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s