Listopadowe Wyzwanie Blogowe – Dzień 3

Zadanie na dziś – przedstawić Wam wynik Mojej Ostatniej Pracy Kreatywnej.

W planie mam pokazać Wam krok po kroku jak powstał mój tegoroczny kalendarz adwentowy. Szczerze mówiąc miałam już dosyć tradycyjnych kalendarzy adwentowych sprzedawanych w supermarketach. Słodkość schowana w okienku starczała tylko dla jednej osoby, poza tym nie jestem wielką fanką wyrobów czekoladopodobnych :/ Jedna mała czekoladka na dzień i do tego niezrobiona z prawdziwego kakaowca. Żeby tego było mało, w każdym okienku w tradycyjnym kalendarzu znajdziemy podobną do siebie czekoladkę. Zero zaskoczenia. Dla mnie nuda!

W tym roku zadecydowałam stworzyć własny kalendarz adwentowy. A wygląda on tak.

IMG_3619

Reklamy

19 uwag do wpisu “Listopadowe Wyzwanie Blogowe – Dzień 3

  1. Świetny, pomysłowy, prosty do wykonania i faktycznie otwiera pole dla wyobraźni – co też jest w następnej paczuszce? Może zdążę zrobić takie dla moich dzieci, hmm…? A co jest w Twoich paczuszkach?

      • Aha, fajny pomysł 🙂 Ale ja jednak muszę dwa osobne, bo każda będzie chciała mieć swoje paczki do odwijania. Spróbuję zrobić, dam znać, z jakim efektem i dzięki za inspirację 🙂

  2. Łał, ale świetny pomysł! Pamiętam, że paręnaście lat temu zrobiłam kalendarz adwentowy dla siostry. Już nie pamiętam, jak to wyglądało dokładnie, ale codziennie musiała wykonywać jakieś zadania, by dostać coś słodkiego lub drobną nagrodę 🙂 Ja miałam przy tworzeniu tego dużo radości, a ona sporo satysfakcji z rozwiązywania tych zadań. Dodam, że ja miałam wtedy z 10 lat, ona najwyżej 6 😉

  3. Rewelacja!!! Ja własnie z powodu braku ochoty na czekoladki to w tym roku nie będzie kalendarza 😉 ale jak zobaczyłam twój, to mi się spodobał! CZekam na pełny opis jak to zrobić!

  4. Pingback: Advent Calendar DIY |

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s