12 Dates of November – Summary

Pamiętacie jeszcze mój plan na listopad? Razem z Mężem postanowiliśmy poświęcić listopad sobie nawzajem i znaleźć czas na 12 randek. Od razu przyznam się Wam, że było to bardzo trudne do realizacji. Gdy na początku o tym myślałam, wyszłam z założenia, że większego problemu ze znalezieniem 12 wieczorów w czasie jednego miesiąca nie będziemy mieli.

O jak bardzo się myliłam!

Na początku miesiąca próbowałam rozpisać nawet grafik! Musiałam zawrzeć dodatkowe zajęcia Męża, z których obiecałam mu, że nie będzie musiał rezygnować, wyjazdy na weekend do jednych rodziców, do drugich, szkoła…  Okazało się, że ledwo wcisnęliśmy te 12 randek w jeden miesiąc. Ale udało się! Muszę przyznać, że to było 12 wyjątkowo udanych randek 🙂

12

1. wspólne gotowanie, 2. wypad do kina, 3. herbata w Bubble Tea, 4. pierwsza wspólna lekcja Chińskiego, 5. kolacja w marokańskiej knajpce, 6. łyżwy na Stadionie Narodowym, 7. pizza i ulubiony film, 8. film w Stacji Falenica, 9. tenis, 10. meksykańska wyżerka, 11. pieczenie ciastek, 12. Mapping w Wilanowie.

Zgadniecie, które randki były wymyślone przeze mnie, a które przez Męża? Muszę przyznać, że stanął on na wysokości zadania i zorganizował super wieczory 🙂 Skromnie przyznam, że wieczory zaplanowane przeze mnie, również były całkiem udane.

A Wam udało się spędzić trochę czasu ze swoimi połówkami?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s