Last Week

Nadszedł czas wolnych weekendów!

 

Pełna szczęścia i optymizmu z tego powodu, postaram się wykorzystać część odzyskanego wolnego czasu na przygotowanie krótkiego podsumowania minionego tygodnia.

Kulturalnie

 

Jako fanka seriali, w tym tygodniu wieczory spędziłam z Frankiem i Claire. Polecam Wam nowy sezon House of Cards. Nie zdradzając akcji serialu skomentuję to jednym zdaniem: Ale oni knują! 

3840x2160

Udało mi się w tym tygodniu znaleźć również czas na książkę. Jakoś tak mam, że  jak trafię na autora, którego książka mi się spodoba, to czytam po kolei wszystkie jego pozycje. I tak właśnie jest z Nicholas’em Sparks’em. Niewiele pozycji mi zostało, żebym mogła uznać, że przeczytałam wszystkie jego książki. Ten tydzień spędziłam z jedną z jego wcześniejszych pozycji, a mianowicie „Noce w Rodanthe”. Książka pięknie pokazuje, że nigdy nie jest za późno na prawdziwą miłość. Polecam!

IMG_5110

Kuchnia

 

W tym tygodniu trochę się leniłam, więc jeżeli chodzi o przygotowane przeze mnie dania, to nie za bardzo mam się czym pochwalić, natomiast po raz kolejny odwiedziłam warszawski Manekin. Za każdym razem, gdy się do niego wybieram stoję w długiej kolejce i za każdym razem pyszny naleśnik wynagradza mi to czekanie. Polecam wszystkim fanom naleśników.

manekin

Prywatnie

 

Jestem bardzo dumna, gdyż po 4 latach w końcu zebrałam się w sobie u wkleiłam zdjęcia z naszych podróży po Azji z roku 2011 do albumu. Zastanawiam się dlaczego dopiero teraz? No ale lepiej późno niż wcale!

IMG_5102

Muzyka

 

Nie zaskoczę Was pisząc, że każdy wieczór tego tygodnia spędziłam w towarzystwie Spotify 🙂 Do mojej listy dołączyło kilka dawno niesłyszanych kawałków.

A jak minął Wasz tydzień ?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s